Handy

02 3228 158 Телефонски број за корсници
Сите категории

Philips S337 dual black

100 мкд
Купи со Претплата

Заштеди до 399800 мкд

Во берза Прегледај Сите од Philips
S337 dual black

оне.ВИП Vip Mobile L SIM

Philips S337 dual black / Нов договор

 1. 24 месеци
 2. 59900 мкд
 3. 100 мкд Цена во готово
Купи

Тарифни модели

Рок на договор План Плаќање Минути Пораки Мобилен интернет Цена во готово Месечна рата за уред
Договорна обврска од 24 месеци оне.ВИП
оне.ВИП Vip Mobile L SIM
Нов договор
59900 мкд 100 мкд Купи
Назад Сите тарифни модели
 • Општо

  • Модел

   Philips S337

  • 2G мрежа

   GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz - SIM 1 & SIM 2

  • 3G мрежа

   HSDPA 900 / 2100 MHz

  • SIM картичка

   Mini SIM

  • Две SIM картички

   Да

 • Тело

  • Големина

   144.8 x 72.5 x 10.4 мм

  • Тежина

   152 гр

 • Дисплеј

  • Тип

   TFT capacitive touchscreen

  • Големина на дисплејот

   5

  • Резолуција

   480 x 854 пиксели

  • Multitouch

   Да

 • Звук

  • Мелодии

   MP3, WAV ringtones

  • Звучник

   Да

  • Аудио џек(3.5 мм)

   Да

  • Вибрации

   Да

 • Меморија

  • Вградена меморија

   8 GB

  • Оперативна меморија

   1 GB

  • Слот за мемориска картичка

   microSD, up to 32 GB

 • Пренос на податоци

  • GPRS

   Да

  • EDGE

   Да

  • Брзина

   Speed HSPA 21.1/5.76 Mbps

  • WLAN

   Да

  • Bluetooth

   Да

  • USB port

   microUSB v2.0

 • Камера

  • Основна камера

   5 MP

  • Блиц

   LED

  • Додатоци

   Geo-tagging

  • Втора камера

   0,5 MP

 • Основни

  • Оперативен систем

   Android OS Lollipop

  • Процесор

   Quad-core 1.3 GHz

  • Сензори

   Accelerometer, proximity

  • Browser

   HTML5

  • Пораки

   SMS, MMS, Email, Push Email, IM

  • GPS

   A-GPS

  • Радио

   Да

  • Музички плеер

   Да

  • Социајлни мрежи

   Да

  • Организер

   Да

 • Батерија

  • Вид

   Li-Ion

  • Капацитет

   2000 mAh

  • Време за разговори

   6 h 40 min

 • Во комплет

  • Полнач

   Да

Ви прпорачуваме уште

Handy мрежа

 • Нашата Facebook страница
 • Instagram