Handy

02 3228 158 Телефонски број за корсници
Сите категории

Vivax 101 3G Гаранција 1 година

 • Тело

 • Дисплеј

  • Тип

   IPS/PLS

  • Големина на дисплејот

   10.1

  • Резолуција

   1280x800

 • Звук

 • Меморија

  • Вградена меморија

   16 GB

  • Оперативна меморија

   2 GB

  • Слот за мемориска картичка

   Do 32 GB

 • Камера

  • Основна камера

   2

  • Втора камера

   2

 • Основни

  • Оперативен систем

   Android 6.0

  • Процесор

   Quad Core 1.3 GHz

 • Батерија

  • Капацитет

   4700

 • Во комплет

Ви прпорачуваме уште

Handy мрежа

 • Нашата Facebook страница
 • Instagram