Handy

02 3228 158 Телефонски број за корсници
Сите категории

Vivax Fly V551 Гаранција 1 година

Во берза Прегледај Сите од Vivax
 • Општо

  • Модел

   Vivax Smart Fly V551

  • SIM картичка

   Micro + nano

  • Две SIM картички

   Да

 • Тело

 • Дисплеј

  • Тип

   HD IPS

  • Големина на дисплејот

   5.5

  • Резолуција

   1280x720 пиксели

 • Звук

 • Меморија

  • Вградена меморија

   16 GB

  • Оперативна меморија

   3 GB

 • Пренос на податоци

 • Камера

  • Основна камера

   13 MP

  • Втора камера

   5 MP

 • Основни

  • Оперативен систем

   Android 6.0

  • Процесор

   MT6737

 • Батерија

 • Во комплет

  • Полнач

   Да

Ви прпорачуваме уште

Handy мрежа

 • Нашата Facebook страница
 • Instagram