Handy

02 3228 158 Телефонски број за корсници
Сите категории

Vivax Smart pro 1 Гаранција 1 година

 • Општо

  • Модел

   Vivax Smart Pro 1

  • SIM картичка

   Nano-SIM

  • Две SIM картички

   Да

 • Тело

  • Големина

   146.6x75.9x13.95 мм

  • Тежина

   219 гр

 • Дисплеј

  • Тип

   IPS

  • Големина на дисплејот

   5

  • Резолуција

   1280X720 пиксели

 • Звук

  • Мелодии

   mp3, aac, wav

  • Звучник

   Да

  • Вибрации

   Да

 • Меморија

  • Вградена меморија

   8 GB

  • Оперативна меморија

   1 GB

  • Слот за мемориска картичка

   32GB

 • Пренос на податоци

  • Bluetooth

   Да

  • USB port

   microUSB v2.0

 • Камера

  • Основна камера

   8 MP

  • Втора камера

   2 MP

 • Основни

  • Оперативен систем

   Android 7.0

  • Процесор

   Quad-Core 1300 MHz

  • Организер

   Да

  • Други

   IP68 certifikat

 • Батерија

  • Вид

   Li-Ion

  • Капацитет

   5000 mAh

 • Во комплет

  • Полнач

   Да

Ви прпорачуваме уште

Handy мрежа

 • Нашата Facebook страница
 • Instagram