Со A1 Neo M тарифата телефонот го добивате по цена од 1 ден. Цената се однесува на нов или обновен договор на 24 месеци.

+ПРОТЕКТОР

Noa Core NextSE duos

ден3.999,00Price
Боја: Црна
Бренд
Модел
  • SC7731C Quad core 1.2GHz
  • 5 inch IPS FWVGA 480*854px
  • 1GB RAM
  • 8GB
  • Android 7.0
  • 2550 mAh lithium batery
  • 2MP front/ 5MP back camera
  • 3G
  • Dual SIM
  • 124x63x9.3mm
Како да ви помогнеме?

02 322 8158

Благоја Стефковски 4-41

 • Facebook
 • Instagram

1000 Скопје, Македонија

© 2019 Сите права задржани. Handy Telekom Македонија ДООЕЛ Скопје