Со A1 Neo M тарифата телефонот го добивате по цена од 1 ден.

Цената се однесува на нов или обновен договор на 24 месеци.

Со секој купен телефон без разлика на боја добивате гратис протектор!

Vivax Smart Fun S1

ден4.999,00Price
Боја
Бренд
Модел
  • 4.95 Inch, Resolution 1FWVGA+(480*960)
  • 3G LTE, Wi-Fi, GPRS, EDGE 1 GB RAM
  • 8 GB Internal Memory, DUAL SIM
  • Android v8.1 Oreo/Go 2000 mAh batery
  • 5MP camera back flash and 2MP camera front
Како да ви помогнеме?

02 322 8158

Благоја Стефковски 4-41

 • Facebook
 • Instagram

1000 Скопје, Македонија

© 2019 Сите права задржани. Handy Telekom Македонија ДООЕЛ Скопје