Со A1 Neo M тарифата телефонот го добивате по цена од 599 ден. Цената се однесува на нов или обновен договор на 24 месеци.

Vivax Smart Point X502 dual

ден4.499,00Price
Боја
Бренд
Модел
 • Screen size:

  5,34"

  Screen type:

  IPS

  Resolution:

  480*960

  Processor type:

  MT6580M

  Processor:

  Quad-Core

  Processor frequency [GHz]:

  1,3

  GPU:

  ARM Mali 400 MP2

  Memory:

  16GB

  RAM:

  2GB

  OS:

  Android 8.1

  Network:

  3G

  SIM:

  Dual- 2x micro

  Dimension [mm]:

  147,5*69,6*9,7

  Weight [g]:

  158

  Back camera:

  8MP

  Front camera:

  2MP

  Extended Storage:

  64GB

  Bluetooth:

  4.1

  Other:

  Infinity screen 18:9

  Omni kod:

  V00031

  Battery [mAh]:

  2700

  Talk time:

  350h

   

Како да ви помогнеме?

02 322 8158

Благоја Стефковски 4-41

 • Facebook
 • Instagram

1000 Скопје, Македонија

© 2019 Сите права задржани. Handy Telekom Македонија ДООЕЛ Скопје