top of page

Vivax Tablet TPC-105 4G

ден7.999,00Price
Боја
  • Оперативен систем: Android 11.0
  • Големина на екран: 10.1″ IPS/PLS
  • Камера: 2 MPix предна, 5 MPix задна
  • Процесор:  Quad Core 1.8 GHz
  • Mеморија: 3 GB
  • Хард диск: 32 GB
  • micro SD do 64 GB
  • USB micro
  • Micro SD
  • Bluetooth 4.0
  • Wifi
  • Батерија: 5800 mAh
  • Димензии: Ширина: 200 mm,Висина: 470 mm
  • 1 година гаранција
bottom of page