Со A1 Neo M тарифата таблетот го добивате по цена од 549 ден. Цената се однесува на нов или обновен договор на 24 месеци.

Vivax TPC-704 3G

ден4.999,00Price
Боја: Црна
Бренд
Модел
  • 7 ", IPS, 1024x600 display,
  • Cortex A7, MTK832, 1,3 GHz, Quad Core,
  • Android 7.0,
  • 1 GB RAM,
  • 8 GB internal memory,
  • Camera front 2 Mpix, Camera back 0,3 Mpix,
  • 3G,802.11 b/g/n,
  • Bluetooth 4.0
  • Battery 2100 mAh
  • gratis futrola
Како да ви помогнеме?

02 322 8158

Благоја Стефковски 4-41

 • Facebook
 • Instagram

1000 Скопје, Македонија

© 2019 Сите права задржани. Handy Telekom Македонија ДООЕЛ Скопје