top of page

Vivax Tablet TPC-806 3G

ден5.999,00Price
Боја: Црна
  • Оперативен систем: Android 10.0
  • Големина на екран: 8″ IPS/PLS
  • Боја: Црна
  • Камера: 2 MPix предна, 5 MPix задна
  • Процесор:  Quad Core 1.2 GHz
  • Графика: Mali-400MP2, QuadCore
  • Mеморија: 2 GB
  • Хард диск: 16 GB
  • micro SD do 64 GB
  • USB micro
  • Micro SD
  • Bluetooth 4.0
  • Wifi
  • Батерија: 4000 mAh
  • Димензии: Ширина: 10 mm,Висина: 10 mm
  • 1 година гаранција
bottom of page